Kaupade väljastamine seoses piirangutega


Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele nr 111 9. märtsist 2021
on klientidel keelatud viibida kaupluse müügisaalis.

Alates 11.03.2021 E-R 8.00-17.00 
teenindame teid välisuksel

Kiirema teeninduse tagamiseks palume tungivalt

KAUBAD ETTE TELLIDA
telefoni või e-posti teel

Tallinn 650 8967; 650 8960 balticbolt@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Tartu 776 8812; 776 8811; 776 8810   tartu@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Jõhvi 335 1009; 5556 3020 johvi@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Narva 356 4020 narva@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Paide 487 1441 paide@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Pärnu 447 4809; 5855 4809 parnu@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Rakvere 322 4443; 527 9549 rakvere@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Viljandi 433 1132 viljandi@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Haapsalu 53 476 860 haapsalu@balticbolt.ee E-R 8.00 – 17-00
Kuressaare   53 033 449 kuressaare@balticbolt.ee  E-R 9.00-16.30
       

 Palume kanda maski ja hoida 2 meetrist vahemaad.
Täname!


Back